Zakończenie roku szkolnego 2023 2024Dzisiejszemu uroczystemu zakończeniu roku szkolnego 2023/2024 przyświecało następujące motto: „Wyciągnij dłonie i chwyć marzenia, niechaj nadziei skrzydła niosą Cię”. Tegoroczne zakończenie było inne niż wszystkie, wyjątkowe, ponieważ Pani Dyrektor Aldona Nowicka połączyła się z nami ze słonecznej Portugalii i swoją niezapowiedzianą obecnością zrobiła zgromadzonym ogromną niespodziankę. Pogratulowała uczniom osiągniętych wyników, wysokiej frekwencji oraz działalności na rzecz szkoły, a także życzyła im bezpiecznych i pełnych odpoczynku wakacji.

Zdjęcia w GALERII.

Następnie Wice-Dyrektorzy wręczyli nagrody najlepszym uczniom, a atmosferę spotkania umilał zespół Mechanband. Atrakcją wydarzenia był krótki program artystyczny podsumowujący miniony rok w szkolnych murach.
Ten rok był pełen wyzwań dla szkolnej społeczności, dlatego życzymy wszystkim uczniom udanych, słonecznych, pełnych przygód wakacyjnych podróży. Do zobaczenia we wrześniu!