WYKŁADY I WARSZTATY EKONOMICZNE

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I i II szkół ponadpodstawowych powiatu olkuskiego do udziału w wykładach, warsztatach oraz konkursie wiedzy z zakresu finansów i ekonomii realizowanych z Narodowym Bankiem Polskim w ramach projektu " Ja znam się na pieniądzach" w ramach programu edukacji ekonomicznej. Organizatorem wydarzenia jest Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu. Szczegóły dotyczące zajęć i konkursu zawarte są w regulaminie. Dokładne godziny zajęć przesłane będą do zainteresowanych szkół do dnia 22 kwietnia 2024 r. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń uczestników do dnia 19.04.2024 r. Poprzez zeskanowanie kodu QR znajdującego się na PLAKACIE można rejestrować uczniów chętnych do udziału w wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy!

Regulamin wykłady i warsztaty