Wycieczka logistyków do PoznaniaW dniach 8-9 listopada logistycy z klas 2d, 3d, 5d uczestniczyli w wycieczce zawodowej do Poznania, gdzie pierwszego dnia dzięki firmie SSAB i uprzejmości Pana dr. inż. Adama Goli mogli poznać jak dzięki programowi "Hardox® In My Body" przedsiębiorcy mogą zmaksymalizować swoje zyski przy jednoczesnym obniżeniu emisji CO2.

Fotorelacja w GALERII.

Kolejnego dnia uczniowie odwiedzili WSL, gdzie podczas wykładów mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, dowiedzieć się o nowych trendach i wyzwaniach w logistyce oraz uczestniczyli w zajęciach w Laboratorium Technologii Identyfikacyjnych EPC/RFID oraz w Laboratorium technologii Radiowych i Kompatybilności Elektromagnetycznej. Ostatnim punktem wyprawy była wizyta w magazynie przyszłości firmy Promag, gdzie uczniowie mogli zapoznać się z ekspozycją nowoczesnych rozwiązań dla logistyki magazynowania i produkcji.