Biblioteka z aniołami

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż!
W świąteczny nastrój wprowadzić mogą także książki znajdujące się w bibliotece szkolnej, w których pojawiają się pachnące choinki, dobre anioły zsyłające w ten magiczny czas to, co dla nas najbardziej pożądane a zarazem najlepsze, „ gwiazdki „z nieba” spełniające życzenia, pachnące pierniki, a nade wszystko opowieści o prawdziwej miłości i wybaczaniu.

loga pasek program rozwoju czytelnictwa

Uczniowie klasy 1 c: Klaudia Drózd, Nikola Zabdyr, Agata Ptasińska, Zuzanna Gniecka, Jakub Sołtysik, pod kierunkiem p. Iwony Rams, zachęcają do wypożyczenia książek, w których panuje świąteczny klimat. Aby jeszcze bardziej poczuć świąteczną atmosferę, uczniowie wzięli udział w warsztatach wykonywania aniołów w bibliotece szkolnej, bo anioły nieodłącznie kojarzą się nam ze Świętami Bożego Narodzenia. Wszystko dobre, może się spełnić a pomóc w odkrywaniu tego, co piękne, dobre i szlachetne, mogą właśnie książki!
Wszystkie książki czekają na Czytelników w szkolnej bibliotece.
Anioły zostały wykonane pod kierunkiem p. I. Rams.

Biblioteka z aniołami  Biblioteka z aniołami 1