Zbiórka żywnościW dniach 26-27.11.2021 r. 26 wolontariuszy z ZS Nr 1 z klas 1a, 1c,2Ep, 2Bp 3Ep, 3Dp, 3Fp, 3b, 3e, 4e, 4f, 4d pod opieką pani Sylwii Zawady oraz pani Bogusi Sypień wzięło udział w świątecznej zbiórce żywności w sklepach Lidl, Biedronka, Leviatan oraz Społem. Pomimo pandemii wolontariuszom udało się zebrać 458 kg żywności dla potrzebujących uczniów z naszej szkoły i ich rodzin. Szczególne podziękowania należą się wyjątkowemu darczyńcy, który ofiarował 400 zł na zakup potrzebnych artykułów. Bardzo ujęło nas jego hojność i zaufanie w stosunku do młodzieży. Po raz kolejny okazało się , że młodzi ludzie świetnie potrafią wypełniać powierzone im obowiązki i zadania. Nigdy nie oczekując na podziękowanie z wielkim zaangażowaniem co roku poświęcają swój wolny czas aby pomagać innym.

Klika zdjęć w naszej GALERII.