Zakończenie projektu

W dniu 21.06.2023 r. wolontariusze z Zespołu Szkół Nr 1 im S. Stanisława Staszica: Amelia Sułkowska, Franciszek Baldy, Bartłomiej Sierszyński, Kinga Piwowarska pod opieką pani Sylwii Zawady oraz pani Bogusławy Sypień zakończyli realizację zadania „ Kącik relaksu” w ramach projektu „Razem ku dostępności-Program Kształtowania Liderów obywatelskich w powiecie olkuskim, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030 we współpracy ze Stowarzyszeniem Res Sacra Miser w Bukownie. Zadanie polegało na wykonaniu z euro-palet zestawu wypoczynkowego dla uczniów w otoczeniu zieleni. Miało na celu stworzenie dla uczniów własnego miejsca w szkole, w którym mogą się relaksować i miło spędzać czas na przerwie.