foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czy już wiesz, gdzie spędzisz kolejne lata nauki? Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu czeka na Ciebie! Dlaczego szkoła z zawodem? Zdobycie zawodu po 3-4 latach nauki (oszczędność czasu i pieniędzy). Możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych lub podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Łatwiejsze zdobycie pracy (poszukiwane zawody, odbyta praktyka zawodowa).

Zespół Szkół Nr 1

im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Developed in conjunction with Joomla extensions.Centrum Kształcenia Ustawicznego

Nowoczesne elastyczne kształcenie zawodowe. Możesz zdobyć tytuł Technika i uprawnienia zawodowe.

Czytaj więcej ...

Akademia Młodego Technika

Jak działają roboty? Czym jest modelowanie 3D? Jak wykonać instalację monitoringu?

Czytaj więcej ...

Dla gimnazjalistów

Rekrutacja Prezentacja ZS Nr 1 Dzień otwarty 2018

Czytaj więcej ...

Erasmus

Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020.

Czytaj więcej ...

dom seniora

Zespół wokalno-instrumentalny z Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu od lat koncertuje dla seniorów i dzieci niepełnosprawnych. Są to koncerty , w które muzycy z „Mechanika” „wkładają całe swoje serce”.
Czas spędzony wśród podopiecznych z domów opieki i ośrodków leczniczych należy do najpiękniejszych chwil w życiu uczniów, ponieważ jest on przeznaczony dla drugiego człowieka znajdującego się w szczególnej sytuacji życiowej, procentuje rozwojem empatii i kształtuje postawę bezinteresowności.

W dniu 14 czerwca muzycy z „Mechanika” koncertowali dla podopiecznych z Domu Seniora w Centrum Medycznym Skałka w Bukownie, który odwiedzają podczas świąt i z okazji różnych okoliczności. Tym razem był to wiosenny koncert relaksacyjny, pełen radości z budzącego się do życia świata przyrody, niosący nadzieję i optymizm a więc wartości tak potrzebne w życiu Seniorów.
W dniu 15 czerwca 2018 kapela z „Mechanika” koncertowała podczas Powiatowego Pikniku zorganizowanego dla wszystkich domów opieki, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz dla dzieci niepełnosprawnych w Ośrodku Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczym Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Wolbromiu ul. Skalska 22.
Występ uczniów przerodził się we wspaniałą zabawę, podczas której uczestnicy plenerowego, Powiatowego Pikniku „pod namiotem” świetnie się bawili. Koncert był „duszą” imprezy, przyczynił się do wspaniałej atmosfery wydarzenia, pełnił funkcję terapeutyczną i integrującą.
Koncerty organizuje Pani Edyta Haberka.

 

24 Wrzesień 2018 Szczęśliwy numerek: 30
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

rodo

ue logo

moodle

dziennik

pomysł

NPRCz

CKiT

podreczniki

Logowanie

Partnerzy szkoły

 

interkonektpzumontersiUElodo drewantranstaktessyskt2000plast metkrakserviscertusmalboxel logicbibliotekaOWENT

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem