foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czy już wiesz, gdzie spędzisz kolejne lata nauki? Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu czeka na Ciebie! Dlaczego szkoła z zawodem? Zdobycie zawodu po 3-4 latach nauki (oszczędność czasu i pieniędzy). Możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych lub podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Łatwiejsze zdobycie pracy (poszukiwane zawody, odbyta praktyka zawodowa).

Zespół Szkół Nr 1

im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Developed in conjunction with Joomla extensions.Centrum Kształcenia Ustawicznego

Nowoczesne elastyczne kształcenie zawodowe. Możesz zdobyć tytuł Technika i uprawnienia zawodowe.

Czytaj więcej ...

Akademia Młodego Technika

Jak działają roboty? Czym jest modelowanie 3D? Jak wykonać instalację monitoringu?

Czytaj więcej ...

Dla gimnazjalistów

Rekrutacja Prezentacja ZS Nr 1 Dzień otwarty 2018

Czytaj więcej ...

Erasmus

Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020.

Czytaj więcej ...

balkany

Tradycyjnie jak co roku, młodzież naszej szkoły zwiedzała i poznawała egzotyczne miejsca naszego kontynentu. Tym razem trasa wycieczki wiodła przez Chorwację, Bośnię i Hercegowinę oraz Czarnogórę.
Naszym docelowym miejscem zakwaterowania i bazą wypadową, była miejscowość NEUM położona w Bośni i Hercegowinie. Mieszkaliśmy w hotelu nad brzegiem morza i korzystaliśmy z takich atrakcji jak plaża, basen hotelowy, sauny, siłownia, tenis stołowy, polo do minigolfa oraz kręgielnia.

Zdjęcia w naszej GALERII.

 

Podczas wycieczki zwiedzaliśmy między innymi: DUBROWNIK(Chorwacja), miasto określane mianem „perły Adriatyku”, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury Unesco. Zwiedziliśmy w nim Stare Miasto oraz odpoczywaliśmy na pięknej miejskiej plaży.
Następnym miejscem naszej wyprawy był KOTOR(Czarnogóra) piękne miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego Unesco, w którym widzieliśmy cerkiew św. Łukasza, katedrę św. Tryfona, mury miejskie oraz wieżę zegarową. Mieszkańcy miasta kochają koty, które dostojnie przechadzają się krętymi uliczkami.
W trakcie wyprawy zwiedziliśmy również MEDJUGORIE(Bośnia), czyli znane i odwiedzane miejsce pielgrzymkowe w Europie, będące ośrodkiem odnowy życia religijnego i miejscem objawień Maryjnych. Byliśmy również w MOSTARze(Hercegowina). To zabytkowe miasto, położone nad rzeką Neretwą, gdzie najważniejszym zabytkiem jest położony w samym centrum XVI-wieczny kamienny Stary Most, wpisany wraz z otoczeniem na listę światowego dziedzictwa kulturowego Unesco. Nad miastem górują minarety oraz widoczna jest stara zabudowa turecka.
Niewątpliwie był to czas poznania nowych kultur, religii i tradycji. Opaleni, wypoczęci, pełni energii oraz pozytywnego nastawienia, wróciliśmy do Polski. Jesteśmy teraz bogatsi o nowe doświadczenia, wspomnienia i przyjaźnie.


Organizatorzy to Krzysztof Jurga i Jakub Stala.

learn

26 Maj 2018 Szczęśliwy numerek: 3
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

rodo

Jak przygotować system UONET+ do wydruku arkuszy ocen i świadectw szkolnych

swiadectwo

 

ue logo

moodle

dziennik

bip

pomysł

nabor

progreso

CKiT

ObrazekWF

podreczniki

Logowanie

Partnerzy szkoły

 

interkonektpzumontersiUElodo drewantranstaktessyskt2000plast metkrakserviscertusmalboxel logicOWENT

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem