foto1
foto1
foto1
foto1
Czy już wiesz, gdzie spędzisz kolejne lata nauki? Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu czeka na Ciebie! Dlaczego szkoła z zawodem? Zdobycie zawodu po 3-4 latach nauki (oszczędność czasu i pieniędzy). Możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych lub podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Łatwiejsze zdobycie pracy (poszukiwane zawody, odbyta praktyka zawodowa).

Zespół Szkół Nr 1

im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Centrum Kształcenia Ustawicznego

Nowoczesne elastyczne kształcenie zawodowe. Możesz zdobyć tytuł Technika i uprawnienia zawodowe.

Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020.

Mecze finałowe (odbyły się w ostatnim tygodniu) wyłoniły Mistrza Szkoły w Lidze Futsalu na obecny rok szkolny i dostarczyły wszystkiego, czego oczekiwać można po dobrym widowisku piłkarskim. Przepiękne bramki, fantastyczne parady bramkarskie, stres i frustracja pokonanych oraz radość i euforia zwycięzców. Ostatecznie w ścisłym finale (piątek,20.04) klasa Id pokonała niezwyciężoną do tej pory ekipę IIc 8:3 i zdobyła upragniony tytuł!

Po sześciu miesiącach zmagań zakończyły się rozgrywki futsalu w naszej szkole. Do gry zgłosiło się ostatecznie 10 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. W grupie I awans do finału zapewniły sobie kl. III ZSZ - 10 pkt i I d - 9 pkt, a w gr. II kl. II c - 12pkt - komplet zwycięstw i II b z 7 punktami.
Pozostałe zespoły walczyły o miejsca poza pierwszą czwórką. Mecze były niesamowicie zacięte i dostarczyły wielu emocji wszystkim uczestnikom. A oto ostateczna kolejność w tej grupie:
miejsce 5-IVg pkt 9 bramki 13-6
miejsce 6-IIe pkt bramki 9-6
miejsce 7-Ic pkt 3 bramki 9-10
miejsce 8-Ib pkt 0 bramki 1-10
miejsce 9-10 IIf i Ie
Brąz dla ubiegłorocznych v-ce mistrzów III ZSZ, a tuż za podium niepocieszona IIb. Kolejność w finale:
1 miejsce Id pkt 9 bramki 16-5
2 miejsce IId pkt 6 bramki 20-16
3 miejsce IIIz pkt 3 bramki 12-17
4 miejsce IIb pkt 0 bramki 6-16
W klasyfikacji najlepszych strzelców - Królem strzelców został Grzegorz Śliwka - 21 bramek, 2-gie miejsce Gabriel Skalski zdobywca 19 bramek, a trzeci w tej klasyfikacji Eryk Milewski zdobył bramek 13, wszyscy z klasy IIc.
Najlepszym bramkarzem został Wiktor Romanek z klasy Id, który w całym turnieju "wpuścił" tylko 10 goli. W całych mistrzostwach rozegrano 33 spotkania w których wystąpiło łącznie 68 zawodników i strzelono 233 bramki.
Organizatorem i sędzią Liga Futsalu był Adam Borecki.