Ogólnopolski konkurs języka angielskiego

Wyróżnienia dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ‚FORGET-ME-NOT’!
W dniu 29.03.2023 r. odbyło się wręczenie dyplomów dla uczniów biorący udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „FORGET-ME-NOT”, który realizowany był pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”.

Konkurs języka angielskiego

Wśród uczestników biorących udział w konkursie, którego koordynatorem była nauczycielka języka angielskiego, mgr Agnieszka Kopeć - Bogucka, najlepszy wynik i dyplom z wyróżnieniem w konkursie „Forget-me-not” otrzymali następujący uczniowie:
Jakub Kazimierski, 1b, 96%
Wiktoria Bagińska, 4Dp, 88%
Magdalena Feliksik, 3Dp, 86%
W Zespole Szkół Nr 1 doskonale wiemy, że warto mieć pasje i rozwijać swoje kompetencje językowe, a Komisja Języków Obcych dba o to, aby rozbudzać wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, podnosić ich umiejętności językowe oraz promować czytelnictwo w języku angielskim.
Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy otrzymali najlepsze wyniki w konkursie!