foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czy już wiesz, gdzie spędzisz kolejne lata nauki? Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu czeka na Ciebie! Dlaczego szkoła z zawodem? Zdobycie zawodu po 3-4 latach nauki (oszczędność czasu i pieniędzy). Możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych lub podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Łatwiejsze zdobycie pracy (poszukiwane zawody, odbyta praktyka zawodowa).

Zespół Szkół Nr 1

im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Developed in conjunction with Joomla extensions.Centrum Kształcenia Ustawicznego

Nowoczesne elastyczne kształcenie zawodowe. Możesz zdobyć tytuł Technika i uprawnienia zawodowe.

Czytaj więcej ...

Akademia Młodego Technika

Jak działają roboty? Czym jest modelowanie 3D? Jak wykonać instalację monitoringu?

Czytaj więcej ...

Dla gimnazjalistów

Rekrutacja Prezentacja ZS Nr 1 Dzień otwarty 2018

Czytaj więcej ...

Erasmus

Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020.

Czytaj więcej ...

spektakl 2018

The American Drama Group Europe Theatre Britain na deskach Chorzowskiego Centrum Kultury. Spektakl w języku angielskim ‘My sister Syria’ Paula Stebbingsa Phila Smith.
Zgodnie z zapowiedzią autorów, przedstawienie barwnie i dosadnie przedstawiło obecny kryzys migracyjny w Europie i jego korzeni na Bliskim Wschodzie. Sztuka skupiała się na stawianiu pytań, bez udzielania odpowiedzi, starając się przybliżyć tematykę szerszemu gronu widowni.

 

Dla uczniów klas II d, Id, III d i III f była to lekcja trudna, ale mądra, refleksyjna i poszerzająca horyzonty, bo poruszająca tematykę globalizmu w formie łączącej thriller oraz dokument. A całość przedstawiona w języku angielskim pozwoliła uczniom sprawdzić swoje umiejętności zrozumienia „żywego” języka.
Po spektaklu uczniowie mają za zadanie podzielić się swoimi wrażeniami pisząc recenzje a najciekawsze pracę umieścimy na szkolnym fb.
Wyjazd zorganizowały anglistki-mgr Anna Pilch-Perlak oraz mgr Marta Janczak.
We’re looking forward to the next play!
Sztuka opowiada historię Rachel, aktywistki praw człowieka, działającej w Londynie. Jej przyjaciel i informator, Razan, jest porwany przez islamistów w Syrii podczas wykonywania połączenia przez Skype do Londynu. Oficer Secret Service (brytyjskiego wywiadu) dociera do Rachel z prośbą, by udała się ona do Syrii w celu sprowadzenia z niej pani generał, która mogłaby zjednoczyć nieskuteczne syryjskie grupy opozycyjne w Paryżu, posiadające poparcie zachodu. Pani generał nie ufa zarówno CIA i MI6, lecz ufa przyjaciółce Razana, Rachel. Rachel niechętnie zgadza się na układ, kiedy złożona jej propozycja może doprowadzić do uwolnienia Razana.

learn

Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish
25 Kwiecień 2018 Szczęśliwy numerek: 18

ue logo

moodle

dziennik

bip

pomysł

nabor

progreso

CKiT

ObrazekWF

podreczniki

Logowanie

Partnerzy szkoły

 

interkonektpzumontersiUElodo drewantranstaktessyskt2000plast metkrakserviscertusmalboxel logicOWENT

2018 Copyright ZS Nr 1 Olkusz Rights Reserved