foto1
Czy już wiesz, gdzie spędzisz kolejne lata nauki? Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu czeka na Ciebie! Dlaczego szkoła z zawodem? Zdobycie zawodu po 3-4 latach nauki (oszczędność czasu i pieniędzy). Możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych lub podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Łatwiejsze zdobycie pracy (poszukiwane zawody, odbyta praktyka zawodowa).

im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Developed in conjunction with Joomla extensions.

hardy 1

Jednym z celów edukacyjnych Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu jest wychowanie młodzieży w duchu patriotycznym. W roku szkolnym 2017/2018 promocja patriotycznych postaw w popularnym „Mechaniku” wpisuje się w Rok dla Niepodległej.

hardy 2

W dniu 15 września 2017 uczniowie klasy I e ZS Nr 1, pod opieką Pań: Iwony Rams, Sylwii Zawady i Karoliny Gawron, uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych z okazji urodzin kpt. Gerarda Woźnicy ps. „Hardy”, prowadzonych przez Panów: Konrada Kuliga i Mateusza Radomskiego ze Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Koło Olkusz, w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu.
Podczas warsztatów młodzież pogłębiła swoją wiedzę na temat powstania Armii Krajowej – zakonspirowanych sił zbrojnych Polskiego Państwa Podziemnego w latach II wojny światowej oraz dowiedzieli się wielu interesujących faktów związanych z postacią kpt. Gerarda Woźnicy – „Hardego” – dowódcy największego oddziału AK na ziemi olkuskiej.
Wyjście zorganizowała Iwona Rams.

learn

25 Czerwiec 2018 Szczęśliwy numerek: 0
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

Jak przygotować system UONET+ do wydruku arkuszy ocen i świadectw szkolnych

swiadectwo

ue logo

moodle

dziennik

pomysł

nabor

plakat gore

progreso

CKiT

ObrazekWF

podreczniki

Partnerzy szkoły

interkonektpzumontersiUElodo drewantranstaktessyskt2000plast metkrakserviscertusmalboxel logicOWENT

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.