Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu - „Mechanik” na urodzinach kpt. „Hardego”

foto1
Czy już wiesz, gdzie spędzisz kolejne lata nauki? Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu czeka na Ciebie! Dlaczego szkoła z zawodem? Zdobycie zawodu po 3-4 latach nauki (oszczędność czasu i pieniędzy). Możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych lub podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Łatwiejsze zdobycie pracy (poszukiwane zawody, odbyta praktyka zawodowa).

im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Developed in conjunction with Joomla extensions.

hardy 1

Jednym z celów edukacyjnych Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu jest wychowanie młodzieży w duchu patriotycznym. W roku szkolnym 2017/2018 promocja patriotycznych postaw w popularnym „Mechaniku” wpisuje się w Rok dla Niepodległej.

hardy 2

W dniu 15 września 2017 uczniowie klasy I e ZS Nr 1, pod opieką Pań: Iwony Rams, Sylwii Zawady i Karoliny Gawron, uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych z okazji urodzin kpt. Gerarda Woźnicy ps. „Hardy”, prowadzonych przez Panów: Konrada Kuliga i Mateusza Radomskiego ze Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Koło Olkusz, w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu.
Podczas warsztatów młodzież pogłębiła swoją wiedzę na temat powstania Armii Krajowej – zakonspirowanych sił zbrojnych Polskiego Państwa Podziemnego w latach II wojny światowej oraz dowiedzieli się wielu interesujących faktów związanych z postacią kpt. Gerarda Woźnicy – „Hardego” – dowódcy największego oddziału AK na ziemi olkuskiej.
Wyjście zorganizowała Iwona Rams.

learn

20 Sierpień 2018 Szczęśliwy numerek: 0
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

ue logo

moodle

dziennik

pomysł

nabor

Outlook

progreso

hasło

CKiT

ObrazekWF

podreczniki

Partnerzy szkoły

interkonektpzumontersiUElodo drewantranstaktessyskt2000plast metkrakserviscertusmalboxel logicOWENT

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.