Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu - Spotkanie z podróżnikami

foto1
Czy już wiesz, gdzie spędzisz kolejne lata nauki? Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu czeka na Ciebie! Dlaczego szkoła z zawodem? Zdobycie zawodu po 3-4 latach nauki (oszczędność czasu i pieniędzy). Możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych lub podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Łatwiejsze zdobycie pracy (poszukiwane zawody, odbyta praktyka zawodowa).

im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Developed in conjunction with Joomla extensions.

podroznicy 1

Spotkanie z podróżnikami w „Mechaniku”– Panią Gabrielą Górka i Panem Jakubem Majnusz. Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu zaprasza w swoje mury interesujących ludzi z pasją, w celu ukazania młodzieży niezwykłych osobowości oraz pogłębienia wiedzy z różnych dziedzin życia.
W dniu 10 października 2017 r w ramach cyklu „Spotkań z Ciekawymi Ludźmi”, młodzież z „Mechanika” spotkała się z podróżnikami: Panią Gabrielą Górka i Panem Jakubem Majnusz, którzy zostali serdecznie przywitani przez Dyrektora ZS Nr 1 – Panią Aldonę Nowicką. Goście z zaangażowaniem dzielili się z młodzieżą wrażeniami i przeżyciami z podróży, które odbywają po Europie i świecie.

Kilka zdjęć w GALERII.

Młodzi, bardzo sympatyczni Przedmówcy, z właściwą sobie pasją, w brawurowy sposóbopowiadali uczniom o fascynujących przygodach , wspaniałych krajobrazach, zabytkach kultury i sztuki, jakie zobaczyli podczas podróży na Maltę.
Młodzieńcza wrażliwość na piękno przyrody, radość życia i chęć poznawania świata,w pełni odpowiadała potrzebom i temperamentowi zgromadzonej młodzieży, która wprost zasypywała pytaniami Gości tak, że „ciężko” było zakończyć spotkanie.
„Żywy” kontakt Gości z uczniami był z pewnością szczególnym atutem tej niezwykłej lekcji geografii.Barwne opowieści, prezentacje multimedialne, filmy, spektakularne zdjęcia, które ukazywały „spiny”, klify, szafirowe wody Morza Śródziemnego, jaskinie, podróże wszelkimi rodzajami lokomocji, „dzikie” plaże i skały, panwie solne, cytadele i mnóstwo innych zabytków śródziemnomorskiej sztuki i kultury, pogłębiły geograficzną wiedzę uczniów a wielu z nich „zaraziło się” miłością do podróżowania.
W spotkaniu uczestniczyła klasa 1 b pod opieką Pani Lucyny Tomsi.
„Życzymy Dyrekcji, uczniom i nauczycielom Szkoły wspaniałych przygód, dużo uśmiechu, wielu inspiracji na dobre pomysły i czasu na ciekawe podróże, poznawanie świata i ludzi. Dziękujemy za poświęcony czas” wpisali do Kroniki ZS Nr 1 Goście.
Organizatorem wydarzenia była Pani Iwona Rams.

learn

20 Sierpień 2018 Szczęśliwy numerek: 0
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

ue logo

moodle

dziennik

pomysł

nabor

Outlook

progreso

hasło

CKiT

ObrazekWF

podreczniki

Partnerzy szkoły

interkonektpzumontersiUElodo drewantranstaktessyskt2000plast metkrakserviscertusmalboxel logicOWENT

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.