foto1
Czy już wiesz, gdzie spędzisz kolejne lata nauki? Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu czeka na Ciebie! Dlaczego szkoła z zawodem? Zdobycie zawodu po 3-4 latach nauki (oszczędność czasu i pieniędzy). Możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych lub podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Łatwiejsze zdobycie pracy (poszukiwane zawody, odbyta praktyka zawodowa).

im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Developed in conjunction with Joomla extensions.

podroznicy 1

Spotkanie z podróżnikami w „Mechaniku”– Panią Gabrielą Górka i Panem Jakubem Majnusz. Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu zaprasza w swoje mury interesujących ludzi z pasją, w celu ukazania młodzieży niezwykłych osobowości oraz pogłębienia wiedzy z różnych dziedzin życia.
W dniu 10 października 2017 r w ramach cyklu „Spotkań z Ciekawymi Ludźmi”, młodzież z „Mechanika” spotkała się z podróżnikami: Panią Gabrielą Górka i Panem Jakubem Majnusz, którzy zostali serdecznie przywitani przez Dyrektora ZS Nr 1 – Panią Aldonę Nowicką. Goście z zaangażowaniem dzielili się z młodzieżą wrażeniami i przeżyciami z podróży, które odbywają po Europie i świecie.

Kilka zdjęć w GALERII.

Młodzi, bardzo sympatyczni Przedmówcy, z właściwą sobie pasją, w brawurowy sposóbopowiadali uczniom o fascynujących przygodach , wspaniałych krajobrazach, zabytkach kultury i sztuki, jakie zobaczyli podczas podróży na Maltę.
Młodzieńcza wrażliwość na piękno przyrody, radość życia i chęć poznawania świata,w pełni odpowiadała potrzebom i temperamentowi zgromadzonej młodzieży, która wprost zasypywała pytaniami Gości tak, że „ciężko” było zakończyć spotkanie.
„Żywy” kontakt Gości z uczniami był z pewnością szczególnym atutem tej niezwykłej lekcji geografii.Barwne opowieści, prezentacje multimedialne, filmy, spektakularne zdjęcia, które ukazywały „spiny”, klify, szafirowe wody Morza Śródziemnego, jaskinie, podróże wszelkimi rodzajami lokomocji, „dzikie” plaże i skały, panwie solne, cytadele i mnóstwo innych zabytków śródziemnomorskiej sztuki i kultury, pogłębiły geograficzną wiedzę uczniów a wielu z nich „zaraziło się” miłością do podróżowania.
W spotkaniu uczestniczyła klasa 1 b pod opieką Pani Lucyny Tomsi.
„Życzymy Dyrekcji, uczniom i nauczycielom Szkoły wspaniałych przygód, dużo uśmiechu, wielu inspiracji na dobre pomysły i czasu na ciekawe podróże, poznawanie świata i ludzi. Dziękujemy za poświęcony czas” wpisali do Kroniki ZS Nr 1 Goście.
Organizatorem wydarzenia była Pani Iwona Rams.

learn

25 Czerwiec 2018 Szczęśliwy numerek: 0
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

Jak przygotować system UONET+ do wydruku arkuszy ocen i świadectw szkolnych

swiadectwo

ue logo

moodle

dziennik

pomysł

nabor

plakat gore

progreso

CKiT

ObrazekWF

podreczniki

Partnerzy szkoły

interkonektpzumontersiUElodo drewantranstaktessyskt2000plast metkrakserviscertusmalboxel logicOWENT

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.