walenty 2019

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu łączą naukę z dobrą rozrywką.
W lutym 2019 r. Samorząd Uczniowski pod opieką Pań: Alicji Chmiest i Karoliny Gawron zorganizował Walentynki. W tym roku trwały one nieco dłużej niż w innych latach.
Z kolei w dniu 22 lutego 2019 r. uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi (razem 50 osób) w godzinach od 1830 do 2130 bawili się świetnie w sali nr 4 na szkolnej Dyskotece Walentynkowej.

Zdjęcia w GALERII.

W Szkole zostały wystawione Skrzynki Walentynkowe, do których w dniach od 12 lutego do 14 lutego młodzież wrzucała listy i kartki wyrażające sympatię do Dziewczyny, Chłopaka, Koleżanki lub Kolegi. Samorząd Uczniowski zachęcał wszystkich do korzystania z Poczty Walentynkowej. W piątek 15 lutego Walentynkowi Listonosze z klasy 1a posegregowali pocztę i rozdali ją wszystkim szczęśliwym Adresatom, a wieczorem młodzież pod opieką Pań: Alicji Chmiest i Karoliny Gawron, obejrzała w kinie "Zbyszek" komedię romantyczną "Planeta Singli 3". Było uroczo i romantycznie.
Atmosfera miłości związana z Dniem Świętego Walentego – patrona zakochanych, podkreślana m. in. przez romantyczną muzykę płynącą z głośników szkolnego radiowęzła, dodała wszystkim wiele pozytywnej energii do wspólnego, dalszego pokonywania szkolnych wyzwań.