tech perspektywy

Technikum Nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. St. Staszica w Olkuszu, jak już wcześniej pisaliśmy, znalazło się tradycyjnie w gronie najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce i jest najlepsze spośród techników w Powiecie Olkuskim.
Jak wiadomo, Szkoła została uhonorowana przez Miesięcznik i Fundację Edukacji „PERSPEKTYWY” w rankingu najlepszych szkół średnich w Polsce, tytułem „Brązowej Szkoły 2021”. Tenże sukces „Mechanika” odbił się także echem w lokalnej prasie.
Zachęcamy do przeczytania artykułu pt. Edukacyjne „Perspektywy” na 2021 rok, zamieszczonego przez „Przegląd Olkuski”. W tekście podkreślono, iż „(…) W gronie 500 najlepszych techników znalazły się dwie placówki z naszej okolicy – Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. St. Staszica zdobyło 405 miejsce w kraju i 70 w Małopolsce (…)”.
Link do strony „Przeglądu Olkuskiego”.