V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno Logistyczna

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu odnosi znaczące sukcesy na konkursach i olimpiadach.
Niezmiernie miło poinformować, że do zawodów II stopnia V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej 2020 zakwalifikowali się uczniowie z „Mechanika”: Kamila Łazińska (4d), Dominik Skoczeń (4d), Jakub Wesołowski (4d), Daniel Siwek (4d), Aleksander Gładys (3d), Dawid Pacia (3d), Michał Myszor (4d).
Do Olimpiady uczniów przygotowywały Panie: mgr Dagmara Chorzępa i mgr Anna Derwisz-Spytkowska.
Najserdeczniejsze gratulacje!

Organizatorem Olimpiady jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytet Gdański.
Do zawodów II stopnia V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej zakwalifikowani zostali uczestnicy, którzy w zawodach I stopnia otrzymali co najmniej 15 punktów (15 punktów i więcej).
Z uwagi na trwającą epidemię, informacja co do formy i/lub miejsc przeprowadzenia zawodów II stopnia zostanie przekazana przez organizatora Olimpiady w późniejszym terminie.