Ostatnie artykuły

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

CKU

Konferencja

Konferencja dla nauczycieli

Termin konferencji dla nauczycieli inaugurującej Nowy Rok Szkolny 2014/2015 to środa 27.08.2014 godz. 13:00.

Kiermasz książek używanych

W dniu 03.09.2014 r. o godz. 9:00 na małej Sali gimnastycznej odbędzie się
Kiermasz Książek Używanych.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 dla klas II, III i IV odbędzie się
01.09.2014 r. o godz. 9:30, dla klas I o godz. 11:00.

Podręczniki szkolne 2014/2015

Akademia Młodego Technika

Podziękowanie ks. Prefektowi Marcinowi Olszewskiemu od ZS Nr 1 CKU w Olkuszu

Księże Marcinie,
Serdecznie dziękujemy za wszystkie dni Twojego bycia i nauczania w Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu.
My - młodzież tej Szkoły - szczególnie jesteśmy Ci wdzięczni za inspirowanie nas do własnych przemyśleń i formułowania swoich sądów. Dziękujemy Ci za dyskusje, których nigdy się nie bałeś i w których byłeś naszym mądrym Przewodnikiem. Dziękujemy Ci za możliwość zadawania pytań, których nigdy nie zostawiałeś bez odpowiedzi.
My - cała społeczność Zespołu Szkół Nr 1 - Dyrekcja. Grono Pedagogiczne, Pracownicy administracji i obsługi oraz Uczniowie - dziękujemy Ci, Księże Marcinie, za to, że Twoje Kapłaństwo zawsze miało uśmiechniętą twarz.
Swoim przykładem pokazałeś nam również, że można i należy dbać równocześnie o rozwój ducha i ciała. Gratulujemy Ci sukcesów sportowych i dziękujemy za budujący przykład dla młodzieży.
Na dalszą drogę życzymy Ci po staropolsku - Szczęść Boże!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie
oraz Pracownicy administracji i obsługi Zespołu Szkół CKU w Olkuszu

W dniu 29 czerwca 2014 r. na Mszy Świętej o godz. 10.00 w Bazylice Świętego Andrzeja Apostoła w Olkuszu, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie oraz Pracownicy administracji i obsługi Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu, serdecznie podziękowali ks. Prefektowi Marcinowi Olszewskiemu za Jego pracę, serce i czas poświęcony uczniom Szkoły przy ul. Górniczej 12.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w ZS Nr 1 w Olkuszu

W dniu 27 czerwca 2014 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Olkuszu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Rok szkolny 2013/2014 zapisał się szczególnie w historii Szkoły przy ul. Górniczej 12, jako czas dynamicznego rozwoju placówki, w którym zaczęło funkcjonować Centrum Kształcenia Ustawicznego. W kwietniu 2014 r. dopełniono całości wyposażenia obiektu.
Popularny "Mechanik" jest aktywnym ośrodkiem dydaktycznym, w którym w minionym roku szkolnym realizowanych było wiele projektów dydaktycznych.
Uruchomiono Akademię Młodego Technika. Nawiązano ścisłą współpracę z pracodawcami. Zorganizowane zostały bezpłatne wyjazdy do Warszawy dla uczniów klas pierwszych i drugich. Kontynuowano cykliczną Akcję Krwiodawstwa. Podjęto innowację pedagogiczną "Kształcenie na odległość"...Czytaj dalej i zobacz galerię zdjęć - kliknij!

Ogłoszenie ;)

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014
odbędzie się 27 czerwca o godzinie 9.30
na dużej sali gimnastycznej.

Ogłoszenie!

HARMONOGRAM WYDAWANIA ŚWIADECTW MATURALNYCH