Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej

10 stycznia odbył się etap diecezjalny Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej, w której wzięło udział 14 uczniów ze szkół ponadpodstawowych Diecezji Sosnowieckiej. Komisji egzaminacyjnej przewodniczył ks. dr. Michał Borda. Tematyka konkursu dotyczyła dokumentów Urzędu Nauczycielskiego Kościoła oraz Pisma Świętego, w zakresie Katolickiej Nauki Społecznej.

Naszą szkołę reprezentowały: Łucja Trepka i Maria Karcz z klasy 1a oraz Zuzanna Kalęba z klasy 1b. Uczestniczki wykazały się dużym poziomem wiedzy teologicznej, otrzymując atrakcyjne nagrody i dyplomy. Uczennica Łucja Trepka zajęła II miejsce i dostała się do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w kwietniu bieżącego roku. Gratulujemy samozaparcia i pracy, która została nagrodzona sukcesem.

Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej 3